Co sprawia ze jesteś człowiekiem- emocje, uczucia- to może dać Ci obcowanie ze sztuką.

Wszystkie prezentowane dzieła w Galeria Biernaccy są naszego autorstwa, stanowią nasza własność i wolne są od wad prawnych.

Prezentowane w galerii obrazy to nasze ”dzieci”. Klient kupujący jedno z naszych dzieci staje sie automatycznie naszym przyjacielem.

“Klient ma zawsze racje”- to pierwsza zasada ,chyba ze jest szczególnie upierdliwy to wtedy na pewno nie ma racji. Wszelkie spory staramy rozwiązywać sie polubownie. Jeśli nie da sie inaczej, będzie je rozstrzygał sad miejscowy. Mamy jednak nadzieje ze tylko w ostateczności.

Przed zakupem dzieła, najlepszy kontakt droga e-mailowa. Klient wówczas ma możliwość otrzymania dodatkowych zdjęć obrazu którym jest zainteresowany. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego chcemy uniknąć jakichkolwiek nieporozumień, niepotrzebnych zwrotów, oraz kosztów z tym związanych. Zwrot zakupionego obrazu możliwy jest w ciągu 10-ciu dni od dostarczenia przesyłki. Koszt przesyłki ponosi kupujący.

Płatność następuje za pomocą systemu Pay-Pal, lub tradycyjnym przelewem. Dane do przelewu znajdziecie Państwo w e-mailu finalizującym transakcję.

Natychmiast po otrzymaniu zapłaty, zamówiony obraz zostaje starannie zapakowany I wysłany pod wskazany adres podany przez klienta, jak I również na jego koszt.

Na terenie Europy przesyłki realizowane są za pomocą kuriera lub Poczty Polskiej. Poza granicami Europy proponujemy również usługi Poczty Polskiej (tańsza oferta, choć dłuższy czas dostawy). Orientacyjny czas dostawy do USA prac na kartonie to 2 tygodnie. Prace olejne na płótnie jeden miesiąc.

Jakakolwiek krytyka jest surowo zabroniona i nie będzie akceptowana.